CAMİ SÜPÜRGELERİ

SEBO 370 COMFORT Kuru Sistem Temizlik Makinası

SEBO 370 COMFORT Kuru Sistem Temizlik Makinası -370 COMFORT

Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde halıların yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda tüy aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek, tam bir hijyenik temizlik sağlar ve halının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler. Bir seferde temizlenecek alan 500 m2 üzeri olan uygulamalar için uygundur."

SEBO 470 COMFORT Kuru Sistem Temizlik Makinası

SEBO 470 COMFORT Kuru Sistem Temizlik Makinası -470 COMFORT

Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde halıların yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda tüy aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek, tam bir hijyenik temizlik sağlar ve halının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler."

Nilco Combi17-46 Dik Fırçalı Vakum Makineleri

Nilco Combi17-46 Dik Fırçalı Vakum Makineleri -Combi17-46

Profesyonel standartlarda vakum temizliği gerektiren geniş halı döşeli alanlarda (cami, konferans salonu, yurt, ofis ve benzeri) hızlı ve güvenli temizlik sağlar."

Nilco TB275 Dik Fırçalı Vakum Makineleri

Nilco TB275 Dik Fırçalı Vakum Makineleri -TB275

Profesyonel standartlarda vakum temizliği gerektiren geniş halı döşeli alanlarda (cami, konferans salonu, yurt, ofis ve benzeri) hızlı ve güvenli temizlik sağlar."

Nilco TB276-17 Dik Vakum Makineleri

Nilco TB276-17 Dik Vakum Makineleri -TB276-17

Dik Vakum Makineleri Profesyonel standartlarda vakum temizliği gerektiren geniş halı döşeli alanlarda (cami, konferans salonu, yurt, ofis ve benzeri) hızlı ve güvenli temizlik sağlar. "