KURU TİP ELEKTRİK SÜPÜRGELERİ

TASKI Kuru Tip Vakum Makinesi.

TASKI Kuru Tip Vakum Makinesi. -TASKI Jet 38

ABS plastikten yapılmış sağlam gövde. Geniş fırçalama aparatı ile yüksek tüylü hallarda daha fazla hijyen. Teleskopik vakum borusu ile yüksek alanların rahat temizliği. Standart iki adet vakum aksesuarı. Çok düşük ses seviyesi. Ayarlanabilir fırça yükseklik seviyesi. Vakum hortumu uzatması ile havalandırma vb alanlara kolay erişim. 16 kPa (kilopascal) emiş gücü."

TASKI Kuru Tip Vakum Makinesi.

TASKI Kuru Tip Vakum Makinesi. -TASKI Dorsalino

ABS plastikten yapılmış sağlam gövde. Sırtta taşınabilme özelliği. Çok düşük ses seviyesi. 21,5 kPa (kilopascal) emiş gücü. Sinema vb dar alanlara uygun. By-pass motor koruma özelliği."

TASKI Kuru Tip Vakum Makinesi.

TASKI Kuru Tip Vakum Makinesi. -TASKI Vento 15S

ABS plastikten yapılmış sağlam gövde. Çok düşük ses seviyesi 59 dB(A). 22 kPa (kilopascal) emiş gücü. 61lt/sn hava akışı. Orta/büyük alanlara uygun. Opsiyonel fırça motoru takılabilme özelliği. By-pass motor koruma özelliği. Opsiyonel HEPA filtre. 15 lt toz torbası kapasitesi."

TASKI Kuru Tip Vakum Makinesi.

TASKI Kuru Tip Vakum Makinesi. -TASKI Vento 8S

ABS plastikten yapılmış sağlam gövde. Çok düşük ses seviyesi 59dB(A). 17 kPa (kilopascal) emiş gücü. 55lt/sn hava akışı. 5 kademeli filtrasyon. Küçük/orta büyüklükteki alanlara uygun kuru tip vakum makinesi."

Dik Konumlu Elektrikli Süpürge

Dik Konumlu Elektrikli Süpürge -CV 38/2

Yüksek emiş gücü ve elektrik motorlu fırçayı bir araya getiriyor. 380 mm çalışma genişliği ile CV 38/2; özellikle otel, cami, butik, ofis, ev gibi halı kaplı alanlarda etkin temizlik sağlar."

Dik Konumlu Elektrikli Süpürge

Dik Konumlu Elektrikli Süpürge -CV 48/2

Yüksek emiş gücü ve elektrik motorlu fırçayı bir araya getiriyor. 480 mm çalışma genişliği ile CV 48/2; özellikle otel, cami, butik, ofis, ev gibi halı kaplı alanlarda etkin temizlik sağlar."

Kuru Elektrikli Süpürge

Kuru Elektrikli Süpürge -T 10/1

Fonksiyonelliği, güçlü emiş gücü ve dayanıklılığı ile öne çıkan T 10/1 kuru elektrikli süpürge, ergonomik tasarımı ile oteller ve temizlik firmaları için ideal bir seçenektir."

Kuru Elektrikli Süpürge

Kuru Elektrikli Süpürge -T 12/1 eco!efficiency

Yüksek verimli ve sessiz yeni Kärcher T12/1; oteller, restoranlar, ofisler, dükkanlar, hastanelerde kullanılabilir. Manevra kabiliyeti önde ve arkada bulunan 2’şer tekerlek ile sağlanmıştır."

Kuru Elektrikli Süpürge

Kuru Elektrikli Süpürge -T 17/1

Geniş tank kapasitesiyle uzun süreli kullanım olanağı sağlayan güçlü kuru elektrikli süpürge."

Kuru Vakum Makinesi.

Kuru Vakum Makinesi. -T 15/1

59 dB (A) ses seviyesi ile çok sessiz çalışır. Bu özellik kullanıcıların, otel koridorları, fuayeler, hastaneler, butikler gibi çalışırken sessizlik sağlanması gereken her mekan için uygundur."

Profesyonel Kuru Vakum Makinesi

Profesyonel Kuru Vakum Makinesi -BV 5/1

Sırta takılan BV 5/1, temizliğin güç olduğu sinema, tiyatro salonları, uçak kabinleri, otobüs ve tren kompartımanları gibi dar alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır."

Kuru Vakum Makinesi.

Kuru Vakum Makinesi. -IC225

Çelik Gövdesi ile uzun ömürlü profesyonel kullanımlar. IC 225 her türlü küçük kir ve toz parçacıklarını mükemmel bir şekilde vakumlar. Dayanıklı çelik gövdesi sayesinde, tüm endüstriyel alanlarda kullanıma uygundur."

  • 1
  • 2